Škola s místem pro všechny, reg.č. CZ.1.07/1.2.25/01.0017, je název projektu, na kterém spolupracujeme spolu s dalšími 8 školami z Moravskoslezského kraje. Jeho realizátorem je Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace, probíhá již od léta roku 2012 a je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Černá louka v Ostravě se dne 11.6.2014 zaplnila dětmi ze všech zúčastněných škol. Členové tanečních, dramatických a pěveckých kroužků předvedli svá vystoupení, která připravovali pro festival Amoro farebno dživipen – náš barevný život.

Naši školu reprezentovalo 20 dětí a žáků z tanečního a pěveckého kroužku pod vedením paní Jarmily Dudy-Koťové a Milady Dubnické.

Přehlídka kroužků devíti škol završila několikaletou spolupráci mezi školami našeho kraje, ale věřme, že aktivity, které se osvědčily, budeme moci realizovat ve školách i nadále. FOTO,

Video - hip hop, video - zpěv, video - tanec 1, video - tanec 2

festival