Ve čtvrtek 16. 11. 2023 proběhl projektový den – Den zvířat. Každá třída si vybrala své oblíbené zvíře nebo skupinu zvířat, kterému se v průběhu projektového dne věnovala.

Žáci jednotlivých tříd si vybrali zvířátko, o kterém si zjistili dostupné informace, namalovali ho nebo vyrobili. Někteří si přinesli oblíbené plyšové zvířátko nebo jeho fotku do školy. Učitelé a žáci si ve svých třídách si připravili hádanky, křížovky, kvízy, plnili úkoly – poznávali kostry zvířat, stopy, seznámili se s tím, kde zvířata žijí, kolik let se dožívají, apod. Formou hádanek, písniček, zvuků i kreslení si děti upevňovali své vědomosti. Na závěr žáci jednotlivých tříd vytvořili projekt, který odprezentovali ostatním třídám.

Projektový den se vydařil, žáci i učitelé byli spokojeni. foto

Den zvířátek_9Den zvířátek_8Den zvířátek_10Den zvířátek_7Den zvířátek_5