Byl to výlet, jak má být. Vymetená obloha a nebe bez mráčku, nádherný podzimní den, středa 3.10.2012.
Díky našemu projektu jsme se vydali na další výlet – tentokrát to bylo do ZOO v Ostravě. Na výlet jsme pozvali i děti z Fitškolky na ul.Okružní při ZŠ E. Beneše.
Na zvířátka v ZOO se všichni již dlouho těšili. Většina dětí z přípravné třídy je znala jen z obrázků. Přesto jich mnoho dovedly správně pojmenovat. Největším zážitkem byla projížďka vláčkem.
Cestou zpět se již děti z přípravné třídy i z MŠ dobře znaly a v autobuse si i společně zazpívaly.
Po návratu se děti pustily do kreslení zvířátek, které viděly, a ukazují je starším kamarádům ve škole.