Dne 25. 5. se vybraní žáci vydali na výlet do Prahy. Navštívili výstavu o lidském těle „BODY THE EXHIBITION", která se konala na Výstavišti Praha Holešovice. Zde nás vyškolení medici zavedli do hlubin lidského těla a nechali nás nahlédnout do jeho tajemství od hlavy až k patě. Po zhlédnutí jsme se přesunuli kousek dál a navštívili jsme ZOO Praha. Zde jsme strávili celé odpoledne. Zaměřili jsme se především na exponáty zvířat, které nenajdeme v ZOO Ostrava, kam také chodíme. Při zpáteční cestě ze ZOO jsme se zastavili na Staroměstském náměstí, prošli Václavské náměstí a šli na vlak, kde nás čekala dlouhá večerní cesta do Bohumína. Den strávený v Praze byl velice náročný, ale jak říkají žáci „stal za to".