Vítání nové školyDne 4. září 2017 jsme započali psát novou kapitolu školy v Pudlově. Začal nejen nový školní rok, ale budova začala sloužit dvěma subjektům – školám. Spolu zde učí své žáky pedagogové ZŠ T. G. Masaryka – státní školy i pedagogové Soukromé Základní školy Pianeta, která při své práci používá alternativní vzdělávací program - montessori pedagogiku.

Soukromá škola je v budově základní školy v nájmu, využívá prostory, které žáci základní školy nevyužívali denně ke své výuce.

Ředitelka základní školy T. G. Masaryka uvítala děti, rodiče i pedagogy v budově školy a přála jim, aby se všem v novém prostředí líbilo. Vítání nové školy-2Slavnostního zahájení se účastnila nejen vedoucí OŠKaS paní Mgr. P. Skokanová, ale prostory Pianety si v průběhu dopoledne prohlédli i návštěvníci z řad veřejnosti a představitelé města včetně pana Ing. P. Víchy, starosty města Bohumín.