Hudebně-dramatický pořad s názvem “Koncert pro zlobivé děti – Na klavír snadno a rychle” zdaleka není výchovným koncertem v pravém slova smyslu. Jak již název napovídá, jedná se o představení se zaměřením na klavír jako nástroj mnoha tváří a možností. K čemu všemu může klavír sloužit? Co se vlastně na koncertu smí a co je vyloženě faux-pas? Zajímá vás, jaký je asi život klavíristy? Mívá snad umělec v zápalu hry hlad či jiné chutě? Na tyto i jiné otázky nám představení dalo odpověď. Žákům se tento pořad velmi líbil.Nechyběly hudební hádanky z filmů a pohádek,kdy žáci za správné odpovědi obdrželi sladkou odměnu.