Ve středu 21. listopadu se 5 členů matematického klubu zúčastnilo "Dne s matematikou". V matematických dílnách si zahráli: Bingo, sestavovali IQ  hlavolamy, Tangramy, Matematické puzzle, řešili rovnice s ovocem, sudoku, matematické úlohy  v divadelním představení, logickou slovní úlohu. V PC učebně hráli Edularp TeraforMars.

Nejvíce je zaujala matematická hra v divadelním představení, matematická výtvarná aktivita, rovnice s ovocem, logické zápalky. Povedla se jim pizza i těleso ve výtvarné dílně. Rovněž pěkně pracovali na logické slovní úloze o bydlících v barevných domech. Tuto úlohu si žáci devátého ročníku zopakovali ve vyučování.