Mikuláš 2018-2„Co to cinká, co to zvoní….to se u nás čerti rojí.“ Dne 6. 12 2018 zavítala do naší školy delegace z vyšších sfér ve složení Mikuláš, andělé a několik čertů. Mikuláš se svými pomocníky a hlavně s velkou knihou hříchů obešly všechny třídy. U prvňáčků panoval trošku strach z čertů, protože se někteří přiznali, že za uplynulý rok zlobili. Ukápla i slzička, ale čerti byli hodní. Za příslib, že už budou hodní, básničku a písničku si nikoho do pekla neodnesli a ještě jim pan Mikuláš nadělil balíčky se spoustou dobrot. Stejně tak to pokračovalo i s návštěvou ostatních tříd. Nižší ročníky měly pro naši delegaci vždy připravenu písničku a básničku a všichni dostali sladkou odměnu.

A kdo, že vlastně byl ten Mikuláš, andílci a čerti? No přece žáci a žákyně 7. A a 9. A, kteří se úkolů zhostili velmi svědomitě a věrohodně. Mladším žákům připravili, krásný zážitek a společně budou na tuto akci dlouho vzpomínat. Zažili totiž spoustu legrace nejen při přípravě kostýmů, ale i v navštívených třídách. Akce byla velmi vydařená a již se těšíme na hříšníky příští rok!!! foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení