Žáci se spolu s rodiči seznámili s dílničkami a výrobky, které budou spolu vytvářet: pečení vánočních perníčků, výroba svícnů z přírodnin, vánoční věneček z přírodnin a vánočních ozdob, květináč s větví a vánočními ozdobami, zdobení polystyrenových baněk a zvonečků. Na každém stanovišti byly nachystané výtvarné potřeby, přírodniny, nářadí, ukázky výrobků. Přítomni byli seznámeni s pracovními postupy, s bezpečným používáním nářadí – kleště, tavná pistol, lepidla, lak, fixativ, trouba na pečení, mixér, kuchyňské nářadí. Žáci s rodiči pracovali ve dvojicích nebo skupinkách. V průběhu akce došlo i na krátký program s koledami a pohoštění rodičů. Při ukončení akce proběhla ukázka výrobků a ochutnání perníčků.foto

Vánoce s rodiči-28Vánoce s rodiči-12Vánoce s rodiči-10

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení