Dne 21. 2. 2019 navštívila naši školu hudební skupiny RYTMY, která vznikla jako součást muzikoterapeutických setkání čtyřlístku – centra pro osoby se zdravotním postižením. Pro žáky prvního stupně si skupina pod vedením paní Libuše Gajdové připravila dvě vystoupení. Při vystoupení se snažila žáky vtáhnout do atmosféry hudby různých hudebních žánrů. Žáci si společně s vystupujícími zabubnovali, využívali k doprovodu různé hudební nástroje, ale také si zatančili. Sami vystupující zažívali pocity radosti vyjadřovat se prostřednictvím hudby, ale také z toho, že tyto pocity přenášeli na skvělé publikum. Vystoupení hudební skupiny RYTMY se žákům velmi líbilo a všichni vystupující si u našich žáků získali značný obdiv. foto

Rytmy-19Rytmy-33Rytmy-31

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení