Velcí čtou malým-4

Poslední březnový týden se na naší škole nesl v duchu zájmového čtení. Žákyně IX. A třídy si připravily pro prvňáčky pohádku Kocour v botách, kterou jim v pátek 29. 3. přišly přečíst. Pohádku prokládaly záludnými otázkami a za bedlivé poslouchání a správné odpovědi si žáčci vysloužili krásnou omalovánku Kocoura v botách.

Ve stejný den také zavítaly žačky do třídy III. A, kde si přichystaly pro spolužáky popletenou pohádku O perníkové chaloupce, do které s pomocí paní učitelky angličtiny, zakomponovaly anglická slovíčka. Stejně jako v 1. třídě, dostali i žáci 3. třídy pracovní list s otázkami k přečtené pohádce. Na konci je také čekala odměna v podobě omalovánky s perníkovou chaloupkou. foto

V rámci tradiční akce Velcí čtou malým navštívil žák VII.B Honza Fonti letos, po velkém úspěchu loňského čtení, dvě třídy – 1. třídu a speciální třídu VI.B. Honzovo umění dramatického čtení, kdy zahrál sedm postav pohádky O koblížkovi úplně sám, děti ocenily bouřlivým nadšeným potleskem a zdviženým palcem nahoru J

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení