Divadelní představení-4Někteří žáci naší školy viděli divadelní představení Babička drsňačka, které se hrálo ve Slezském divadle v Opavě. Divadelní představení bylo svým tématem blízké našim žákům. Protože jednou z hlavních postav byl jedenáctiletý Ben, který jim byl svým věkem a chováním blízký.  Ben  považuje svou babičku za nudnou stařenu a nechce k ní dojíždět. Teprve když zjistí, že babička žila a žije jiným životem, než si on myslel, stává se pro něj zajímavou a láska ke staršímu člověku se tak prohlubuje. Celé představení mělo krásné poselství o lásce ke starým lidem. V činohře se objevoval tanec, hudba, rap, soutěž, což bylo dětem blízké a byli tak vtaženi do děje. Také Opava se žákům líbila. Prošli jsme se po Ptačáku, kde jsme viděli kovové sochy ptáků, kteří hlídají tento park. Zastavili jsme se u Hlásky – dominanty Opavy – na Horním náměstí, prohlédli si Slezské divadlo a došli jsme na Dolní náměstí, kde nemohla chybět fotka s místní plastikou Špiona. foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení