16. dubna se uskutečnila akce klubu Škola jako centrum komunity. Šlo o oblíbené dílničky, tentokrát velikonoční. Velikonoční dílničky s rodiči 2019-5Žáci 1. stupně si pozvali své rodiče a vyráběli velikonoční dekorace-velikonoční věnec, velikonoční květináč s výzdobou. Měli bohatý výběr materiálu od květináčů, korpusů věnečků z polystyrénu, dále používali balakryl, akrylové barvy, lak ve spreji, špejle, umělou trávu, spoustu zdobících prvků a dekoračních předmětů. Naučili se ubrouskovou techniku, vytvořit vajíčko ze sisalového provazu, nazdobit velikonoční věneček, pracovat s tavnou pistolí, vyrobit květinku z plat na vajíčka. Rodiče s dětmi spolu strávili příjemný čas a spokojení si odnášeli domů pěkné velikonoční dekorace spolu s těšením se na Velikonoce.foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení