Sluníčko-6Do našeho minisboru, který už existuje druhým rokem a má za sebou dvě veřejná vystoupení, přišel na návštěvu vzácný host – kytarista, zpěvák, skladatel a dlouholetý umělecký vedoucí vokálního sdružení Sluníčko, Ota Maňák. Během velmi příjemného setkání si s dětmi nejen zazpíval, ale také je doprovodil na kytaru, když se předvedly se svými oblíbenými písněmi, které se naučily doma či v kroužku. Spolu si zanotovali také krásné staré romské písně. Společné muzicírování se všem velmi líbilo a děti na něho dodnes vzpomínají.foto

Radka Kadlíčková, členka vokálního sdružení Sluníčko a vedoucí kroužku Sbor

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení