16. května jeli žáci 1. A třídy spolu s rodiči na školní výlet do ZOO v Olomouci. Maminky nachystaly svačiny, všichni si udělali dobrou náladu a vyjeli v půl deváté autobusem od školy. Každý se těšil, že uvidí svoje oblíbené zvíře, které zná třeba jen z obrázku nebo videa. A viděli jsme jich hodně. Různé opice, šelmy jako puma, jaguár, tygr, lev, nejrychlejší suchozemské zvíře pardál, ryby jako z filmu hledá se Nemo, žraloka, krokodýly, vlky, žirafy, zebry a spoustu dalších. Prošli jsme se po visutém mostě, někteří ho z legrace rozhoupávali, dali jsme si oběd v restauraci v ZOO. Viděli jsme, kolik stromů pokácela vichřice, která se prohnala zoologickou zahradou. Po cestě k našemu autobusu jsme se zastavili v bazilice na Svatém kopečku, kde jsme viděli, jak vevnitř probíhají opravy fresek a v jakých výškách pracují restaurátoři. Na zpáteční cestě v autobuse si někteří zdřímli a v 15 hodin jsme byli u školy. Byl to pěkný výlet a budeme mít na co vzpomínat.

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení