Když jsme se třídou plánovali výlet, napadala nás místa, která jsme již několikrát navštívili. Protože jsme už v deváté třídě, přemýšleli jsme o možnosti, jak si poslední výlet užít a nikdy na něj nezapomenout. Vydali jsme se proto pěšky do šilheřovické cukrárny.  Podle mapy na internetu jsme zjistili, že cesta tam je dlouhá skoro 7 km. Prvně jsme se té dálky zalekli, ale nakonec jsme se rozhodli, že to vyzkoušíme. Vyšli jsme hned ráno, když začalo vyučování. Paní třídní učitelka pro nás připravila různé úkoly, které jsme měli po cestě plnit. Většinou to byla zábava. Říkám schválně většinou, protože například chytit do ruky hrůzostrašně vypadajícího brouka, byl pro mě horor. Házeli jsme žabky do jezera, vylezli jsme na vysoký kopec, pozorovali ptáky, pískali na trávu, chodili boso, poznávali rostliny nebo jsme třeba lezli po stromech a dělali jsme spoustu dalších zajímavých věcí. V šilheřovické cukrárně jsme ochutnali místní dobroty a načerpali sílu pro cestu zpátky. Chvíli jsme dokonce přemýšleli, že bychom si zpáteční cestu zkrátili jízdou autobusem, ale nakonec jsme projevili kus odvahy a vydali se zpět opět pěšky. Zámecký park nás velmi zaujal, chvíli jsme také sledovali golfisty, jak se snaží trefit jamku. Cestou jsme také potkávali koně, kteří se nám moc líbili. I když nám bylo veliké horko, i když nás bolely nohy, věřím, že na tento výlet nezapomenu a už teď plánuji, jak si jej zopakuji. Tentokrát na kole. Strkáčová Vanesa, Mirgová Anna foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení