8. 12. navštívila paní knihovnice přípravnou třídu a III. A (2., 3.) třídu.

Třeťáci a druháci se seznámili s knihou Dobrodružství veverky Zrzečky. Skřítek Knihovníček dá dětem nálepku za přečtenou knihu. Paní knihovnice děti navštíví každý měsíc. Na nové knihy se všichni těší.

Paní knihovnice navštívila rovněž PT. Seznámila děti s hodným skřítkem Knihovníčkem. Děti se učily, jak zacházet s knihami, kdo píše knihy, kdo maluje obrázky, k čemu slouží knihovna. Děti ale také seznámila se zlými skřítky, kteří v knihovně škodí. Mění v knihách barvy, slova. Děti se pokoušely všechny nesmysly na obrázcích najít. Přečetla dětem pohádky, nechala jim prohlédnout několik různých pohádkových knih. Dětem se beseda velmi líbila. Už se těší na návštěvu knihovny.